Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem található a DNS cím? (HELP)

Polgarjeno kérdése:

Nem található a DNS cím? (HELP)

Figyelt kérdés
Ma kapcsolom be a gépet, és azt vettem észre hogy nem működik a böngésző. Internetkapcsolat van. Tudok beszélni ts3on, de a böngésző nem jó letölteni sem tudok és bejelentkezni sem pl originbe uplaybe vagy lolba. Mi lehet a baj? Az internetszolgáltató? (csgo mmet enged menni) 1 napja áll fenn ez a probléma.

2017. márc. 11. 09:19
 1/2 anonim válasza:
nálam is hasonló a probléma..az originba beenged de offline és nem enged online.de ha interneten jelentkezek be azt meg ugyanezekkel az adatokkal sem engedi!meg az EA accountom se enged be.Valaki tudna nekem is segiteni?
2017. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Sikerült valahogy megoldanom, el nem tudom képzelni melyik volt a jó megoldás, de próbáld meg te is hátha segít: Próbálkozásaim:


1: Hálózati beállítások, Tulajdonságok, 4-es protokoll, tulajdonságok és autómatikus dns-t állítottam neki.


2: cmd-be beírtam: ipconfig/flushdns (ez nem csinált semmit)

aztán ipconfig/release

majd ipconfig/renew

még mindig nem volt internet


3: Feltettem az alaplapi ethernet drivert, azzal sem működött


4:Norton security-t, kikapcsoltam teljesen a tűzfal védelmeit, de ez sem volt jó.


5: vezérlőpultban letöröltem a norton security-t mert gondoltam úgysem használt, és újraindítottam a gépet. A modememet is újraindítottam, úgyhogy az 4 lépésem közül az egyik biztosan jó volt, csak nemtudom melyik, mire újraindult a gép minden rendben volt. Remélem tudtam segíteni neked.

2017. márc. 11. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!