Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » KB.59 napja kezdődött. Ha...

KB.59 napja kezdődött. Ha számít a firefoxom 45. 0, és a hibák miatt ki van kapcsolva a frissítés. Mit tudok tenni hogy ne dobálja folyton ezt, nem túl gyakori de már elegen van?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 13. 17:06
 1/3 Hominida ***** válasza:
Fertőzött lehet a géped valamivel, ami nagy hálózati forgalmat generál. A szolgáltatód letilthat miatta, próbáld víruskeresővel átfésülni a gépet.
2017. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és kösz szépen. Átnézni nyilván nem túl nagy gond, csak azt nem tudom hogy mivel, ugyebár. Egy malwarebyte-ot vagy hitman-t nem nagy cucc most lekapnom a MEGA-ról, mind inkább tartok attól, hogy az ESET Endpoint Security mellet semmit nem fog találni. Ám de, az igazsághoz hozzá tartozik az is, hogy amióta ez van totál formáztam minden partíciót Win setup-kor, és az is, hogy van sality-m a MEGA-n (vírus), csak heccből próbáltam egyszer-kétszer hogy mit csinál vele az ESET, de az úgysem képes erre. Rejtett dolgok megjelenít, meg elba***a a biztonságot (jogosultságok ilyesmi), de azért megpróbálom egy pár "keresővel", és még egyszer kösz!
2017. márc. 15. 02:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Még azt hadd kérdezzem meg, hogyha más keresőt állítok be akkor mi van? Tehát mondjuk ezentúl majd a Bing-el böngészem, akkor?
2017. márc. 15. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!