Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki játszik My Free Zoo,...

Mázlikutya kérdése:

Valaki játszik My Free Zoo, Szerver 1-en? Aki igen, és szüksége van barátra, az jelöljön! Nevem: Szimba02

Figyelt kérdés
2012 óta játszom, csak sajnos egyéb okok miatt nem tudtam aktív lenni, így 33-as szintű vagyok. Mindig voltak időszakok, amikor egy huzamosabb ideig aktív voltam, aztán meg semmi. Az akkori (2012-2013-as) barátaim meg teljesen abbahagyták. Ez remélem már nem csak egy huzamosabb ideig fog tartani, mert már 5 évvel ezelőtt beleszerettem ebbe a játékba, csak az időm és az egyéb dolgok nem. mosolygós smile mosolygós smile mosolygós smile (Elég kitartó típus vagyok. mosolygós smile) Cserékre vevő vagyok, egy feltétel, hogy igazságos legyen az ajánlat! Szóval, aki akar egy túlélő barátot az jelöljön bátran! mosolygós smile

2017. márc. 14. 17:15
 1/2 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A napokban egy napon 3-an is egyszerre bejelöltek, persze én vissza is jelöltem volna mindenkit, csakhogy mikor a 3. embert is visszajelöltem volna, már betelt a barátlista. Viszont vannak olyan barátaim, akik már évek óta nem játszanak, ezért sajnáltam, hogy azt az emberkét nem tudtam visszajelölni. Sajnos a nevére nem emlékszek, csak arra, hogy 28-as szintű. Szóval emberke, ha esetleg újra olvasod, akkor nyugodtan jelölhetsz! :) Már csináltam helyet, persze mások is jelölhetnek!

2017. máj. 6. 17:54
 2/2 A kérdező kommentje:
Ui.: Mintha az rémlene, hogy "k" betűvel kezdődött a neve, ha valaki esetleg felismerte, az feltétlenül küldje el nekem a nevét az illetőnek. :) És továbbra is jelöljetek nyugodtan!
2017. máj. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!