Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eltűnt a netem, a pénzel...

Eltűnt a netem, a pénzel együtt. Miért?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy feltöltöttem a 20-as telefonkártyám 3000 ft-al,de elfelejtettem azelőtt kikapcsolni az 1gb-os net rendelést,ami autómatikusan levette az 1500ft-ot.Aztán másnap valahogy levette újra az 1500 ft-ot,erre letiltottam az autómatikus internet rendelést és a netcsomagom is eltűnt.Jártatok már így?? Vagy megmaradt a netem,csak újra fel kellene töltenem a kártyát?

2017. márc. 16. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Öreg hiba. Miután feltöltötted ráértél volna visszamondani a 1 hónap lejárta után.
2017. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhívod a 1220-at, és ott elmondod ugyanezt, amit itt leírtál.
2017. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább az ügyfélszolgálat szerintem is. telekomnál tudom, hogy ott nem így működik, ki kell várni, míg letelik a kifizetett ciklus, pont azért, mert ha valaki mondjuk 20 nap alatt lefogyasztja a keretet, akkor csak kiegészítőcsomagot tudjon rendelni(ami ugye szintén az aktuális ciklus végéig érvényes, a maradék 10 napban) ahelyett, hogy megújítja az alapcsomagot.
2017. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól gomdoltam,köszi a válaszokat!
2017. márc. 17. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!