Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Star Network partnercég...

A Star Network partnercég mennyire veszi komolyan ezt a "csatlakozáshoz 50 ezer nézettség a feltétel"? (YOUTUBE)

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ehhez a partnercéghez csak az a csatorna jelentkezhet partnernek, ami elérte a minimum 50 ezres nézettséget és legalább 100 feliratkozója van. Nos, elég kevés videót csináltam eddig (14-et) és 8000 az össz nézettségem, mire elérem az 50 ezret, megöregszem :D

Ha elküldeném a csatornámat, mindenképpen visszautasítanának?


Itt hirdetni nem kívánom magam! :D


2017. márc. 16. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
de mégis miért akarsz te partnercéget akkor?
2017. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem még a 50000+100 is elég kevésnek tűnik. Pár éve felraktam 2 videót a honfoglaló hackemről és 88000 és 54000 megtekintése van, pedig annyi időt foglalkoztam vele, amíg felvettem. Semmi vágás, semmi egyéb munka, azóta sem töltöttem fel semmit mást. Mondjuk feliratkozóból csak 88 van.
2017. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogyhogy miért? Mondjuk mert még lesznek videóim és szeretnék youtuber lenni? Esetleg azért.


Második, tök jó neked!

2017. márc. 16. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

na jó, de nem tudsz partnercég nélkül videót feltölteni?

vagy akarsz fizetni azért, hogy több nézettséged legyen, ahelyett, hogy csinálnál olyan videókat, amik önmagukban egyre több embert vonzanának?


partnercég maximum menedzselne pár dolgot neked, de ameddig el tudod látni, miért kéne erre egy külön szervezet? 100 feliratkozóval mi ebben olyan lehetetlen? ha 100ezer aktív feliratkozód lenne, akkor megértem, hogy van benne promóciós lehetőség, amiben mondjuk tud egy partnercég segíteni, mert vannak olyan kapcsolataik, amik mondjuk lehet neked nincsenek...

2017. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem csak Dancsó Péterek jelentkezhetnek partnercéghez, meg nem csak a pénz miatt szükséges. A Star Network kisebb videósokkal is foglalkozik, de valószínűleg nem értesz hozzá, ezért mondod, hogy 100 ezer alatt felejtsem el...

Ha egy partnercégnél vagy, az hozza a nézettséget (én se gyakorira, se Facebook-ra nem posztolom ki a csatornámat, és eddig nem is vettem komolyan a dolgot csak néha töltögettem fel videókat, és ezért nem is értem még el az 1000 feliratkozót se, nem hogy a 100 ezret).

Segítenek szponzorokat keresni, ami valljuk be, nem hátrány, ha kapsz pár ingyen cuccot, vagy esetleg pénzt. A munkahelyemen is meg tudom keresni és magamnak is tudok vásárolni, de azért nem utasítanám vissza azt a kis pluszt.

Meghívnak rendezvényekre, OVS, Videósokk (ha nagyobb táborod lesz persze), PlayIT, egyéb videós találkozók.


Ha ezt te nem tudtad, akkor az azt jelenti, hogy nem értesz hozzá, de akkor minek írsz?


Ha valaki tud a kérdésemre válaszolni, hogy biztos kell-e az az 50 ezres nézettség, akkor kérlek, írja meg :)

2017. márc. 17. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Régi videósok mondták eddig már többen is - tehát nem én találtam ki - hogy azt amit a partnercégek csinálnak bárki más meg tudja oldani. Csak sokan nem foglalkoznak (nem is akarnak) a saját promóciójukkal és ezt használják ki a partnercégek. De az 50 ezres feliratkozószámú csatorna már pont az a méret ahol már kevésbé van szükség a promócióra. A limit pont azért van hogy fizetőképes csatornák legyenek a partnercégek kezében mert ők ebből élnek - pontosabban a bevételed 30-40%-ából. De a maradékból is fogy mert adóznod is kell.

A limit átlépése után már automatikusan megkeresnek (a tenyerüket dörzsölgetve).

Bár vannak a partnercégeknek más szolgáltatásaik is. Pl a gamer csatornáknak engedélyt szereznek bizonyos játékok végigjátszásához (ami a játékfejlesztőknek öngól de mindegy). Ugyanezt elintézheti magának is a videós - csak angoltudás kell vagy egy olyan segítő személy aki tud angolul. Vagy ugyanez a helyzet a felhasznált jogdíjas zenékkel. De ez is elintézhető önerőből. A folyamatos jogi háttér amire az idő nagy részében úgysincs szükség. Tanácsadás ami kimerül néhány közhelyben mert a partnercégeknél dolgozó gyerekek is azt figyelik hogy mi a trend és mik váltak már be. Ezt te is meg tudod csinálni.

2017. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feliratkozószám helyett nézettséget akartam az előbb írni. De a lényeg ugyanaz. Csak segíteni akartam és nem leszólni.
2017. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

így van, te nem értessz hozzá és álomvilágban élsz, hogy majd átlag 570 megtekintés után keresik neked a szponzorokat, akik majd dobálják neked a tíz meg százezres cuccaikat tesztelésre...:D

ameddig nincs értékelhető bevételed, addig minek érné meg valakinek a te csatornád felfuttatása? ezért írtam, hogy akarsz fizetni...mint aki előttem is írta, a partnercég a bevételed x százalékára igényt tartana...ha most neked egy videóból összejön 10-20 forint, szerinted érdekli őket?


vagy ha te foglalkoznál ilyesmivel, te vennéd a fáradtságot, hogy másnak segíts tök ingyen? :D gondolom nem...

egyedül a jogi segítség, ami hasznos, de aki kicsit okosabb, az az alapszabályokat úgyis tudja...és ha komolyan gondolja a videózást, akkor legalább azokat betartja.

2017. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!