Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Idegen helyekről jelentkeznek...

Idegen helyekről jelentkeznek be, hogyan tehetem biztonságosabbá a Facebook profilom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Debreceni vagyok és az utóbbi pár hétben észleltem, hogy különböző helyekről mint pl. Szeged, Budapest bejelentkeznek a fiókomba. Ma lett elegem, mert megnéztem a biztonságban és láttam, hogy fél 3-kor szintén valaki belépett. Mikor legelőször észrevettem, rögtön megváltoztattam a jelszavamat és láttam, hogy biztonságosabbá lehet tenni így beállítottam, hogy e-mailben jelezzen nekem a rendszer ha idegen helyről / eszközről be akarnak jelentkezni. Miután beállítottam kipróbáltuk, hogy működik-e és sajnos nem jelzett, gondoltam biztos túl korán próbálkoztam, aludtam rá egyet majd szintén megpróbáltuk és ugyan úgy semmit nem kaptam azóta sem. Hozzá tenném, hogy azóta hetente változtatom a jelszavam és már nagyon unom meg persze bosszant is, hogy miért lép bele akárki is.


Hallottam egy olyan opcióról, hogy ha valaki be szeretne jelentkezni be kell írnia egy hat számjegyű kódot amit nekem kell megadnom és ha azt tudja akkor ugyan úgy be tud lépni ill. jelzi rögtön nekem a rendszer, hogy éppen próbálkoznak és, hogy be tudott-e lépni vagy sem. Elvileg ez működik.


Aki esetleg le tudná írni, hogy hogyan tudom ezt beállítani azt nagyon megköszönném mert elvileg "bonyolult művelet" és a legtöbb ismerősömnek is mások csinálták meg akik értenek hozzá.


Köszönöm előre is! :)


2017. márc. 19. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Facebook -> jobb felső menü -> beállítások -> (bal menü) biztonság -> 2. sor: Bejelentkezés jóváhagyások



Még nem próbáltam, de biztos elfogadja pl. a google validatort.

2017. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!