Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az oldal hogy működik?

Delavega kérdése:

Ez az oldal hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! találtam egy érdekes oldalt ami ez [link]


találtam egy videót ami meg ez https://www.youtube.com/watch?v=-4zQl0dYtNY


azt szeretném meg kérdezni hogy ezzel a megoldással hogyan tudnék én is pénzt keresni a gépem segítségével? aki ért ehhez az segíthtne nekem, a választ előre is köszönöm! nem tudom hogy miez ezért kérdezem, a választ előre is köszönöm! marci



2017. márc. 20. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen virtuális valuta generálására használható szolgáltatás, ami a géped teljesítménye segítségével "pénzt" csinál. Megoszlóak a vélemények hogy mennyire működőképes is. Egyrészt százezreket kell költeni megfelelő hardverekre, másrészt a nagy teljesítményű eszközök fogyasztása is kiugró. Az elején csak azért dolgozol hogy nullára gyere ki és megtérüljön a befektetés. Ha sikerül onnantól lehet nyereséges is, ha nem akkor nem. Az ellenvélemény szerint Magyarországon ez nem működőképes a magas számlák és a 27% áfa miatt sem, míg Kínában komoly szerverfarmokat tudnak fenntartani hogy azzal bányásszanak és az tarol mindent.


Ha csak azt hiszed hogy letöltesz egy programot és hagyod futni a géped és majd az neked pénzt csinál, az messze nem így fog történni. Tény, hogy ezek az alapjai a dolognak, de önmagában ez még nem elég. A videók amiket lehet látni már bejáratott-tapasztalt emberek által vannak közzétéve. Mint a példavideóban is mutatja a hapsi, 20 videokártyával dolgozik ami 3000 wattot fogyaszt ami 0-24-ben járatva havi 80-90 ezer forinttal növeli a villanyszámlát.

2017. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuper! Nagyon szepen koszonom a gyors valaszt, akkor ez nem a kisembernek valo, mint nekem. Pedig mar kezdtem orulni. :). A ptc oldalakkal az gond hogy mire penzt keresne vele az ember megunja. Otthoni adatrogzitos munkat keresek de nem talalok sehol. Egybe belefutottam de bukta. Gondolkodok meg az etoron de oda be kel fizetni valamennyit hogy elkezdhesd es vagy nyersz vele vagy nem. Par evvel ezelott is halott volt az internetes penz kereses de most meg plane. A kairos meg a masik fele. Nincs otletem egyenlore.
2017. márc. 20. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen munka ahol neked kell fizetni ott valami nincs rendben. Jellemzően a piramisjáték-oldalak csinálják akik az újonnan belépő tagok pénzét osztják szét a meglévő tagoknak, míg össze nem omlik a rendszer. A Kairos egyértelműen átverés, így gondolom a másik is.
2017. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!