Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A router befolyásolhatja az...

A router befolyásolhatja az internet sebességét?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy amit használsz az ugye "kopik" már kb négy éve ugyan az a ruoterünk vqn és drasztikusan csökkent az adatforgalom sebessége sztbértem telefon, laptop, asztali gép még akkor is haldoklik az imternet amikor csak kettő készülék van rá csatlakoztatva a jelszót nem tidja senki más rajtunk kívü már ellenőriztem elég laikus vagyok azen a téren válaszokatbelőre is köszönöm

2017. márc. 21. 15:40
 1/3 Dongaben ***** válasza:
Inkább a játékok, skype, torrent, stb...miatt nyitott portok. A routert lehet "reset"-elni, aztán kiderül, mi a gond...
2017. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Derwer ***** válasza:

Nem kopik el, nincs benne olyan alkatrész.

De egyre többet netezel, egyre nagyobb adattal, egyre több eszközzel. Néha frissíteni kell a routert is.

2017. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen befolyásolni tudja de nem kopik el.


Router resetet javaslok, ha aztán sincs gond akkor szolgáltatót hívni, ha náluk okés akkor megnézni másik routerrel mi a helyzet.

2017. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!