Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit pénzt kap egy weboldal...

Mennyit pénzt kap egy weboldal tulajdonosa aki engedélyezte a hirdetéseket a weboldalán?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy például egy weboldal tulaja vagyok és szeretném engedélyezni azt, hogy a weboldalamon olyan reklámok jelenlenek meg, amikre ha ráklikkel egy a weboldalamat látogató felhasnáló, akkor a pénztárcám gyarapszik, hogy el tudjam tartani az oldalamat.


Szerintetek ez hogy működik?



2017. márc. 24. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Azt elfelejtettem beleírni, hogy 1db klikkelés utáni bevételre lennék kíváncsi.

2017. márc. 24. 15:19
 2/4 Dongaben ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet mérni...mármint az "egy klikk/Ft." részt. Inkább úgy működik, mint az újságoknál. Ott hirdetési felület, itt "banner"...és mondjuk havidíj. De, lehet tévedek. Bár régebben így volt...
2017. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja várjunk. Lehet, hogy félreértés történt.

Én nem arra lennék kíváncsi, hogy a vállalkozásomat hogyan tudom promotálni, hanem arra, hogy ha mások akarnak az én oldalamon hirdetni, akkor mennyi pénzt kapok a google fiókomra olyan klikkelésenként amit az oldalamra látógatók az oldalamon levő hirdetéseken azaz az ÉN weboldalamba ágyazott hirdetéseken ejtenek meg?

2017. márc. 24. 16:56
 4/4 Dongaben ***** válasza:
Arra kb. semmit... Ilyen szerződést még a leginkább optimisták sem kötnek. Régebben ez volt: Havi fix banner-helyért, aztán klikkelt mindenki, ahová akart... Ha plussz pénzt szeretnél "klikkelésenként", abba senki nem fog belemenni...
2017. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!