Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az normális, hogy létrehozódik...

Az normális, hogy létrehozódik 1-1 Wikipédia-szócikk és a sajtó heteken belül érdeklődik a szócikk létrehozójának kiléte felől?

Figyelt kérdés
Létrehoztam néhány szócikket a magyar Wikipédián és a sajtóban heteken belül spekuláció jelent meg afelől, hogy ki hozhatta létre a szócikke(ke)t. Ez normális? Mármint, hogy a Wikipédia-szerkesztők minden apróságáról tudósít a sajtó. Ha igen, akkor én nem kérek ebből.

2017. márc. 24. 17:20
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Hmmm. Hát...nyilvános fórum...Lehet, hogy tetszett a munkád, és alkalmaznának.
2017. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
Mivel a Wikipédián egyedül Te árulhatod el, hogy ki vagy, ezért nem értem, hogyan okoz ez neked problémát. Egyáltalán nem is kell vele foglalkoznod. Amúgy meg elég nehéz válaszolni, amíg nem tudjuk, milyen cikkekről van szó, bár gondolom politikai vonzatú lesz, ez esetben „normális”.
2017. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!