Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudná valaki nekem értelmezni...

Linnax kérdése:

Tudná valaki nekem értelmezni a következő oldalt magyarul?

Figyelt kérdés

[link]

mármint a tartalmát


2017. márc. 24. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Note:

If you are using Chrome or Chromium browser, to change the Flash Player settings, use the Flash Player Online Settings Manager.


Note that if you have installed the PPAPI version of Flash Player, you must use the Flash Player Native Control Panel to configure your update settings. If you are using Chrome, you will get the updated versions of Flash Player through the Google Chrome update mechanism.


--- simán csak lefordítom, és akkor jöhetnek a további kérdések:


Ha Chrome-ot vagy Chromiumot használ, a Flash Player beállítások változtatásához használja a "Flash Player Online Settings Manager"-t.


Ha PPAPI verziójú FP van telepítve önnél, akkor a "Flash Player Native Control Panel"-t kell használni a frissítések konfigurálásához. Ha Chrome-ot használ, akkor a frissített FP verziót fogja megkapni a Google Chrome frissítésekor.

2017. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most frissítettem a Chrome-ot, (de azt hittem, az automat.)

Aztán ezután meglátjuk.

Egyébként abból indult ki, hogy "kapcsolata nem privát", és ott egy pillanatra mindig felugrott valami FlashPlayerre vonatkozó ablakocska. Próbáltam beállítani, de nem tudtam, mit...!

Köszönöm, a felajánlott segítséget is, ha továbbra is akadozik, akkor jelentkezem.

2017. márc. 25. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!