Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahol még lehet játszani a...

Valahol még lehet játszani a club penguin játékkal sok játékossal?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok hogy egy másik játékot kezdtek fejleszteni :(

2017. márc. 26. 14:53
 1/4 #BestMAn válasza:
23%
Sajnálom DE Nem Tudok Ilyen OLdalról. SORRY!!
2017. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, sajna a jó öreg CP megszűnt :(
2017. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
[link] itt van megnézheted
2017. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Boró9 válasza:

Most már van egy új, a rewriten-en kívűl...

Én, és a húgom is nagyon szomorúak voltunk, amikor az eredeti megszűnt :( Kiskorom óta játszottam vele, mert nekem még a bátyám mutatta, sok emlékem fűződik hozzá

:(

Kedvencem az volt, amikor volt a Halloween-i event volt, azt nagyon jól megcsinálták, imádtuk a húgommal

:(

A Rewriten fellélegzés volt...

De aztán az is megszűnt... (most meg már megint megy XD)

Amikor az is megszűnt, elkezdtünk keresni, mert imádtuk a játékot, és akkor találtuk ezt:

[link] (remélem, így kidobja, de ha nem, akkor írd be, hogy Club Penguin Online)

Ez már a rendes, új CP, nem olyan mint a CPR (Club penguin rewriten), mert ugye ott a régi volt, (pl: ott még van színház, most már az újban pláza van a helyén)

és ingyen vagyunk memberek, ami azért jó :D

Az eredeti is jó volt, mert azért azokra is gondoltak, akik nem tudtak fizetni (mint én), mert azért sok mindent tudtunk csinálni mi is. Jó, lehet, hogy csak kettő puffle-unk lehetett, de az nem baj, mert így is lehetett egy dínó, meg egy űrlény puffle-ünk...

Meg az, hogy ruhákat nem tudtunk sokat venni... attól függetlenül tele volt a ruhatáram XD

Ahol lehettünk Ninja-k, ott is mindent meglehetett szerezni, max. nem voltak plusz kártyáink.

Jó tudni, hogy azért vannak magyar játékosok is :D

2018. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!