Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi-nél 100/50 nettel rendelk...

Proca kérdése:

Digi-nél 100/50 nettel rendelkezem Gyálon. Torrent feltöltésem nulla. Nem nyit portot felém passzív vagyok. (közvetlen a modemre csatlakozok) Hogyan lehetne elérni hogy a szolgáltató valamit tegyen ez ügyben?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Az itt látható oldalon teszteltem:

HTTP-80 :Port 80 is closed.

2017. márc. 26. 16:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Felkerested őket, válaszoltak? Mert ha nem, nem ez lenne az evidens? Ha igen, és azt a választ kaptad hogy nem megoldható, akkor nem tudsz mit tenni, max szolgáltatót váltasz.


Passzívként simán tudsz feltölteni mert alig vannak passzív peerek, miközben minden aktívnak gond nélkül tudsz forgalmazni. Önmagában a passzivitás még nem hiba, és egyes infrastruktúra-kialakítás miatt (NAT-olt hálózat, főleg kisebb településeken előfordul, Gyál pedig egy ~23 ezer fős kisváros) például soha nem is fogsz aktív lenni, mert fizikailag nem lehetséges.

2017. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már egy éve próbálkoztam velük, és közölték hogy náluk minden jó.

Semmi gerinc nem volt bennük.

Előtte szuper volt a feltöltés.

Most kb mindig nulla.

Bevallom félek felhívni őket mert hihetetlen lékezelők.

Ha bemegyek hozzájuk az meg könnyen testi-sértésig fajulhat.

2017. márc. 26. 17:09
 5/5 A kérdező kommentje:

Régi gond megoldódott.

Maszek alapon egy digis szerelővel megjavíttattam. Ajánlom másnak is ezt a lehetőséget.

Sajnos csak feketén működik. (SZÉGYEN)

2017. jún. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!