Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Torrentel saját...

Hogyan lehet Torrentel saját feltöltést csinálni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, hogy itthon megcsinálom a torrent file-t, láttam benne hogy van olyan lehetőség privát torrent! És az Érdekelne lehet-e olyat csinálni, hogy megvan a torrent és nem töltöm fel semmilyen oldalra sem... csak elküldöm a torrent file-t másoknak akik így letudnák tölteni az én gépemről! Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, de jobban nemtudom elmagyarázni xD Ha igen akkor légyszi írjátok meg! Köszi!
2010. máj. 12. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet nem lehet, szükséges egy tracker cím is ami csak torrent oldalnak van.Van 1-2 oldal ahol lehet olyan feltöltést csinálni ami nem nyilvános, és csak az tudja letölteni aki ott felvan véve barátnak. vagy esetleg töltsd fel fájlmegosztó oldalra és küld el a linket neki.


Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a torrent nem egy olyan oldal ahol feltöltesz dolgot és más letölti... Torrent egy kliens, amit ha letöltesz te is csatlakozol a gépeddel és ha vkinek van torrent kliense és egy adott torrent fájl le van töltve a gépéről te az adatokat letudot tölteni a torrent kliensről.
2010. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt már próbáltam, de nemtaláltam megfelelő oldalt ahová egyben feltudnám tenni! Mert egy DVD-ről van szó és akiknek megosztanám, nem mindenki ért annyira a gépekhez!
2010. máj. 13. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!