Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Messenger ismerőseime...

Facebook Messenger ismerőseimet ne ajánlja fel másoknak, akik őket nem ismerik, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Facebook Messenger-nél az "emberek" lapfülön látom hogy felajánlja nekem mások ismerőseit, akiket én nem ismerek.

Miként tudnám szabályozni azt, hogy nálam ezt ne tegye meg semmiképpen sem, mások ne lássák az én ismerőseimet Messenger-en?

Fb-n be van állítva, hogy csak és kizárólag én lássam az ismerőseimet, nem tudom hogy ez elég-e illetve hogy e szempontból figyelembe veszi-e ezt az Fb vagy nem.



2017. márc. 30. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudod szabályozni. Ha vannak közös ismerőseik (pl. te) vagy az érdeklődési körük hasonló, akkor ajánlani fogja őket egymásnak.
2017. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!