Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mozifilmek-online.hu....

A mozifilmek-online.hu. Weboldalnál a lejátszók menüben nem jönnek be a linkek, nem írja ki őket. Így nem lehet filmet nézni. Az oldalnak írtam, nem válaszolt sajnos. Mi lehet a baj? Másnál is van ilyen gond?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, kamu oldal
2017. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem egyedi problémáról van szó.Azelőtt viszont voltak linkek,jó volt az oldal.Tudom,mert néztem onnan filmet.Nem értem,mi történt.De akkor legalább írtak volna ki valami infót,hogy átmenetileg nem működik az oldal.Így meg találgathat a szerencsétlen netező.Amúgy most éppen a Kincsem című mostani filmet keresem.
2017. márc. 30. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvasni nem bűn.Idézek az oldalról.

"Oldalunkon a következőképpen tudsz filmet nézni: Felkeresed, valamelyik online filmekkel foglalkozó oldalunkat, melyek listáját a Ajánlott oldalak menüpont alatt találhatsz meg. Kiválasztod a számodra legmegfelelőbb filmet, amit a kereső segítségével céltudatosan választhatsz ki, de ha nincs konkrét film, amit szeretnél megnézni, akkor a kategória segítségével keresgélhetsz a filmek között!"

2017. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!