Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VALAKI SEGÍTSEN! Mi lehet a...

VALAKI SEGÍTSEN! Mi lehet a gond? Megoldás?

Figyelt kérdés
Telekomos szolgáltatóm van és olyan gondom lenne, hogy nagyon belassúlt a net és nem tudom mitől, csak hogy értsétek, eddig a 32 bitnyi pingelős adatot a googlehez 9-10 ms alatt küldte el, most meg 3500-3900 közötti értékek vannak illetve sokszor nem is érkezik válasz.. A Feladatkezeőlnél a hálózat menűpontnál azt írja, hogy a kihasználtsága a hálózatnak 0% azaz levileg semmi sem viszi el, de mégis halál lassú és semmi nem tölt meg, olyan 1-2 óránként jó lesz kb 1-2 percre, már resettel a routert, állítottam be új jelszót meg mindenféle de semmi, ugyanolyan rossz, reggel mikor mentem suliba a youtube nem töltött be telón, gondoltam valami gond van és egyszeri alkalom, de mióta hazajöttem azóta is ez a helyzet áll fenn és nem javul, valakinek volt már hasonló gondja? MI lehet a megoldáS? (keresni nem tudok a problémára, mivel a gyakorit is vagy 20 percig tartott megnyitnia, nem az a gond, hogy nincs net és most huhhh beszélgetnék emberekkel, hanem egyszerűen rohadt sok házim van és ha nem oldódik meg, akkor kénytelen leszek a könyvtárba menni, ami összvissz odavissza utazással 3-4 óra lenne, szóval nem éppen túl időkedvező lenne a számomra, köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 31. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a hibát telefonon, a GyK nem erre való.
2017. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!