Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van Sopronban valami NORMÁLIS...

Van Sopronban valami NORMÁLIS internetszolgáltató?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jó sok éve már a UPC baromságait hallgatom és várok már arra, hogy egy normális netszolgáltató felüsse a fejét.


Informatikus vagyok, a UPC távcsevegés "kapcsolom az informatikust" része a kedvencem, ahol ugyanis megmagyarázzák, hogy azért van napi 20 netszakadásom, mert az "Ön számítógépe rossz." Érdekes, akármelyik gépre húzom ki a netet (csak azt az egy szálat), mindenhol ez van. Vagy vagy simán "azon a régión fejlesztések vannak és azért".... hoogyne...


T-onlinet nézegettem, de akkor már inkább maradok a 30mbites netemnél, mint hogy negyed akkorára fizessek 2x annyit.


Le is szoktam tölteni, szóval a mobil net kizárva, már csak a letöltési korlát miatt is.


Sajnálom, hogy nincs nálunk diginet, pedig valószínű, hogy egyből ugranék rá.


Valami soproni emberkének ötlet? Előre is köszi!


2010. máj. 12. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te informatikus lennél akkor nem itt kérdeznéd meg,hogy Sopronban milyen és van e normális net.Szerintem.
2010. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát igen valóban ez a kérdés a humor kategóriába való :) informatikus kérdez melyik a legjobb net a háza körül...

Egyébként szolnokon zsír az upc költözz oda.

2010. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel évek óta ezt használom, tapasztalatok érdekelnek, nem az, hogy "milyen" a net. UPC is jól hangzik, főleg a sok mbites csomagjaikkal, de amikor hozzájuk mentem, senki nem mondta, hogy naponta 10szer szét fog kapcsolni a netem és hülyének nézik a fogyasztót. Más szolgáltatóhoz pedig próbából csak úgy nem fogok átmenni, ezért kérdezek másokat is. Bocs, ha ez humor kategória. Nem mellesleg nem tudom hol függ össze az informatikus a net szolgáltató hülyeségeivel.
2010. máj. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!