Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » KAIROS-OSOK! Tényleg bedőlt a...

KAIROS-OSOK! Tényleg bedőlt a rendszer? Mindenki bukta a pénzét? Nekem ez volt az első köröm, de eddig rengetek embernek évekig működött! Hogyan tudnám visszaszerezni a pénzemet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 19:53
1 2
 1/14 csigusz27 ***** válasza:
88%
XD....aki olyan hü...e,hogy bedől ilyen átlátszó csalásoknak az megis érdemli.
2017. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Tanulópénz. Örülj hogy te csak annyit buktál. majd legközelebb nem dőlsz be.
2017. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eddig rengeteg embernek működött évekig.. Szerződés is van stb.. Nem hiszem hogy semmien mod nincs hogy a befektetett pénzt visszakapjam
2017. ápr. 3. 20:11
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Mivel az egész egy hatalmas csalás...

Mi a francot kezdenének a gépeden a tárhellyel?

Sokkal olcsóbb és megbízhatóbb egy saját szerver. És ha kikapcsolod a géped? Akkor nem férnek hozzá? XD

2017. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudtam csak azt hogy eddig rengeteg embernek működött.. Ahelyett hogy engem minositetek inkább segitsetek..
2017. ápr. 3. 20:29
 6/14 Alex Fly ***** válasza:
79%

Szerintem senki nem tud segíteni. A Kairos alapvetően azért készült, hogy le tudják nyúlni a beszervezett balekok pénzét. Maga az egész alapkoncepció, amivel bepaliztak, eleve működésképtelen.

Esetleg perelheted őket, de egyrészt az semöbiztos, hogy van kit, másrészt pedig az általad aláírt szerződésben is lehetnek olyan kitételek, amely alapján esélyed sincs a csalók jogászaival szemben.

Az én véleményem az, hogy esélytelen...

2017. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

" eddig rengetek embernek évekig működött!"


Az ÖSSZES hasonló "rendszer" csak addig "működik", amíg van bepalizható ember. Minél később ugrasz bele, annál nagyobbat buksz. Értelmes ember azonnal átlátja, hogy előbb-utóbb bedől. Aztán van, aki azt hiszi, hogy ő még időben van. Többnyire csak a bukáshoz van időben. Szóval az igazán értelmes ember bele sem urik, hiába írnak szépeket, jókat. De amihez még a képeket is lopják...

2017. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. És fogadd el, hülyének tartunk.
2017. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Néhány izmos emberrel meg gépfegyverekkel.
2017. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

ilyen ez, pedig itt is volt vagy 30 kérdés, ahol darabonként vagy 40-50 válasz érkezett, miszerint sehogy se működhet az egész úgy, ahogy azt elmondják, és mindenki óvva intett attól, hogy beleugordjon bárki is...:D


igen, ez tanulópénz, én meg jót nevetek rajta, mint sokan mások, akik előre megmondták, hogy ez lesz :D

és te még szerencsés vagy, mert felfogtad, hogy átvertek. van, aki nem adja fel, és itt elbukott párszázezret, de már ugrik bele a következő "kihagyhatatlan lehetőségbe"...aztán bukik mégegyszer, ameddig majd a végén el nem fogy a pénze...:D

2017. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!