Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentezés közben miért...

Torrentezés közben miért végez szaggatott mozgást az egér kurzor?

Figyelt kérdés
Utorrent, de bitorenttel is. 2db. vinyóm van sentinel szerint 100% osak, bármelyikre töltök csinálja. Ha adatot másolok egyikről másokra nincs ilyen baj. (szóval hagyjuk a vinyót nem értesz hozzá :D) régebbi utorrent .2.2.1 -el is szaggat. Ne már, hogy újra telepítsem a windowst :S értsen már hozzá valaki! Köszönöm!

2017. ápr. 6. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen sebességű internet?

CPU? RAM?

2017. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak tipp. Változtasd meg az egér beállításokat másra. Akkor is csinálja? Ha utána visszaállítod az eredetire, akkor?
2017. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Rosszul tettem fel a kérdést. Pontosítok: az egér azért szaggat, mert a gép is szaggat, mintha valami memória zabáló progit használnék, stb. Azóta rá is jöttem talán mi a baj forrása. (nem akarom elkiabálni) de mikor rámentem az újra indításra kiírta, hogy az amd catalyst nem engedi újra indulni a gépet. Végre újra indult, letöröltem a catalyst, meg minden video kártya drivert, stb. Újra tettem, de már csak a drivert. Azóta ok.
2017. ápr. 7. 16:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Elkiabáltam :D Ha csak fut az utorrent nem akad a gép, ha megy a letöltés, akkor igen. :S Mi a megoldás? PLEASE!
2017. ápr. 7. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben CPU, RAM hogy áll?
2017. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
feladat kezelő: utorrent -ha elindítom a letöltést- 90-93% cpu -t eredményez. RAM -ot nem izgatja, az 33 % marad, kicsit nő, de a CPU nál lesz a gond. Gondolom vírus, de bitorrentnél is csinálja :S Mi ez?
2017. ápr. 8. 00:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Csinálj rendszer-visszaállítást régebbi időpontra. Ezt érdemes lefuttatni [link]

Ha van telepített vírusirtód, addig kapcsold ki azt...

2017. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nos megoldódott a hiba, legalábbis most max. 20 % körüli a CPU teljesítmény ha megy a letöltés, nem is akad a gép. Eddig az AVG / Panda / Microsoft Esential antivírusokat használtam. Egyik sem talált semmit. A 7. válaszadó ötletén felbuzdulva utolsó esélyként- letöltöttem az ESET NOD 32 -t. 24 vírust talált... Talán másnak is segített az eset. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2017. ápr. 8. 13:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit ez is sok. Pl nálam 7% c2d procival.

A beállítások/haladó/átmeneti ott az írások-olvasások tiltása előtt van pipa?

Egyébként a bitdefender még jó boot-olva futtatva ilyenekr. [link]

Ezt is ráengedném a helyedben [link]

2017. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utorrent most nálam is 7-9-13 % közt ugrál letöltés/feltöltés közben a szumma proc kihasználtság 22% körüli. De teljesen igazad van, nem ár rendesen kiirtani a dolgokat. ;) bár, ha csak így maradna akkor is azt írom a probléma megoldódott.
2017. ápr. 8. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!