Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megakadályozni,...

Hogyan tudnám megakadályozni, hogy letiltsák a videómat a YouTube-ról?

Figyelt kérdés

Egy Palikos videót szerettem volna feltölteni, de letiltják, hiába takarom le az F1 lógót.

Másodszorra már egy másodpercen belül tiltották.

Pedig a YouTube tele van ilyen videókkal, bár sokan tükrözik, de van olyan, ami nincs tükrözve, mégis fent van évek óta. Miért? ezeket nem veszik észre?

Attól tartok, hogy most már akkor is tiltanák egyből, ha tükrözve tenném fel, mert már "figyelnek".



2017. ápr. 11. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tükrözd is, és tegyél rá valamilyen enyhén látható más színt
2017. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát most azt is törölték. :(
2017. ápr. 11. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelnek. Ezeket nem emberek vegzik hanem egy bot ami magatol ellenorzi a hang/kepi anyagot. Ilyen egyszeru ha 3 feltol szarmazo tartalmat talal blokkolja az adott orszagban vagy akar vilagszerte is nem erheto el egyetlen orszagbol sem. Ezeket ki lehet jatszani ha egy kicsit ugyeskedsz a hang / kepi anyaggal ;) Sony Vegas-al siman meg lehet oldani.
2017. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. + ha eszre veszik, hogy kijatszod a programot es bevetelt szerzel belole fel is jelenthetnek.
2017. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogyan tudnék bevételt csinálni egy 2 perces videóból.
2017. ápr. 11. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:
vedd meg a youtube-ot, hahaaa :D
2017. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Hat 2 perces videobol sehogy :D Az az egy 30 perces videot tele raksz reklammal :D...ha csak nincs 3 feltol szarmazo tartalom mert ha a youtube raba**a akkor nem lehet bevetel :D.
2017. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltam: Állítottam a színeken, körbevágta, kivágva a logókat, sőt még szegélyt is raktam rá... Egyből tiltják, mint a huzat.
2017. ápr. 16. 00:03
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet szarul áll a szénád és jobban figyelnek
2017. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!