Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetséges az, hogy a...

Hogy lehetséges az, hogy a percről percre sávban egy közeli ismerősöm neve állandóan a második helyen legyen úgy, hogy közben nincs mellette a zöld pötty csak az idő. Közben mindenki más változik. Lehetséges az, hogy ezt beállítsa magának?

Figyelt kérdés
Volt egy idő, hogy rendszeres időpontokban bukkant fel de akkor sem világított a zöld pötty mellette. Mikor ezt mondtam neki, hogy láttam onnantól napközben mindig a második helyen van.

#Messenger #percről percre sáv
2017. ápr. 12. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kikapcsolta gépen a chatet.
2017. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az hogy lehet? Hiszen ha otthon mellőlem lép be a mobiltelefonjáról akkor megjelenik, de amikor kilép ujra ott marad a neve. Előfordulhat az hogy két készülékről használja a cset funkciót és az egyiken van neki csak kikapcsolva? És ha arról lép be akkor van az a jelenség amit a kérdésemben leírtam?
2017. ápr. 24. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!