Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs ethernet kapcsolat...

Gergoradics9027 kérdése:

Miért nincs ethernet kapcsolat Windows 10-en,1GB/s-os DIGI csomaggal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mióta bekötötték az új csomagot azóta a gépemen az Ethernet egyszerűen nem működik, csak a dialup connectionnel tudok netezni.. Így a hotspot funkció sem működik, és amúgy is idegesítő hogy folyton be kell kapcsolni a netet mikor újraindítom a gépet. Pár fórumon olvastam hogy a WIN 10 lehet az oka, az nyúlkál bele a driverekbe.. Ötletek? Köszönöm előre is :)

2017. ápr. 13. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen gép ez?
2017. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hali! Egy Acer 5742G laptop, kicsit feljavítgatva WIN10 64 bit oprendszerrel. i5 3.2ghz, 2gb nvidia 750m vidikari, 16gb ram, 120gb ssd, 500gb hdd,
2017. ápr. 13. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Van az Acernek terméktámogatása? Pl. mint a Lenovo Solution Center. Onnan lehet letölteni új drivereket.

Milyen tűzfala van? Valamelyik vásárolt licenszű tűzfalas védelem vagy a Windowsé? Bármelyik, azon be kell állítani az Otthoni hálózatot. Ha nem csatlakozik, akkor le kell futtattni a Hibaelhárítást.

2017. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy érdekes problémára én is felfigyeltem. Nem működik a fájlmegosztás a gépek között (4számítógép közül csak az egyiket látja, és valamikor az is eltűnik), de a nyomtatómegosztás viszont tökéletesen működik. Először arra gyanakodtam, hát biztos valami elálítódott, vagy valamit a Creators update "cseszett el", viszont kipróbáltam azon a gépen is amit még nem frissítettem Creators updete-re, vagyis még anniversary volt rajta, és azon se működött a fájlmegosztás a számítógépek közül.


Gondoltam, akkor biztos tönkrement a router egy bizonyos funkciója, kipróbálom egy másik Routerrel, ugyanaz a probléma. A munkacsoportok neve is megegyezik, és a Fájl és nyomtatómegosztásnál minden be van állítva.


U.i: Mind a 4 számítógépem (kettő wifin, kettő lanon) Windows 10 van, és mind eredeti.

2017. ápr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!