Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a YouTube-on rengeteg film fent van már jó ideje, de ha én feltöltök egy filmet, akkor rögtön le lesz tiltva az egész világon?

Figyelt kérdés
És nem csak magyar filmekről beszélek. Már több filmet is próbáltam feltölteni, sőt olyant is, ami már fent van, de a YouTube rögtön letiltotta. Én hogyan tudnám a filmjeimet tárolni a neten?

2017. ápr. 16. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

külső alkalmazásokkal töltsd fel!

Ez alatt azt értem, hogy ne a youtube feltöltés menüpontban

2017. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen külső alkalmazással lehet feltölteni, és hogy, a Youtube feltöltés menüponton kívül?!


Megírnád, #1 válaszoló, kérlek! Engem is érdekelne. Köszönöm szépen!

2017. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 pl. Iphoneról lehet közvetlenül is, azt azonban én sem értem hogy ez mit segít a dolgon.
2017. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Köszi szépen a gyors választ! :)
2017. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is le fogják venni, a videódat, akárhogy töltöd föl. Addig csinálod, amíg, meg is büntetnek. A régieket azért engedik, mert régen nem ellenőrizték ennnyire. Lassan azokat is le fogják szedni, amik régóta fönt vannak.
2017. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És arra lenne valami lehetőség, hogy interneten tároljak filmeket?
2017. ápr. 18. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

persze, apró pénzért tudsz venni tárhelyet, és FTP-n, távasztalon keresztül eléred.


3000-20000Ft-ig vannak nagyjából, tárhely mérettől függően

2017. ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!