Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá mód Facebook-on, hogy...

Van rá mód Facebook-on, hogy kiszűrjem az olyan megosztásokat amik nem érdekelnek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát belájkoltam pár hírportálnak a Fb oldalát, mert néha egész érdekes cikkeket osztanak meg. Viszont kifejezetten irritál, amikor a Kasza Tibi, Szabó Zsófi, Sarka Kata, Berkiék és hasonló irritáló személyiségek magánélete virít a kezdőlapomon. Azt sem tudtam ezelőtt ki az a Szabó Zsófi, de az esküvőjével volt tele a Fb-om hetekig. Ugyanez a Sarka Kata válása, most meg az idióta Kasza Tibi lánykérése. Az oldalát pl le is tiltottam, nem akarom látni az ismerőseim megosztását sem tőle.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy egy Fb-on oldalon belül lehetséges adott témára szűrni a megosztást?


2017. ápr. 17. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!