Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá mód, hogy egy nagy 8...

Van rá mód, hogy egy nagy 8 gigás videót valamilyen módon gyorsabban tudjak feltölteni a youtubera?

Figyelt kérdés

Egy fél órás gameplay videóról van szó, és ha kisebb méretűre próbálom konvertálni akkor a minősége sokat romlik, úgy meg nem akarom feltölteni. Ha pedig eredeti méretében tölteném fel, az legalább 2 napig tartana, az meg úgy nem megoldható.

Van valami módszer, vagy esetleg program ahhoz, hogy egy ilyen nagy videót gyorsabban feltölthessek a youtubera?



2017. ápr. 19. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, nincs. gyorsabb feltöltési sebességű internetre kell előfizetni, vagy egy olyan géphez vinni pendriveon ami egy gyors nethez csatlakozik. Optikai üvegszálas nethez pl.
2017. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A megoldás az, hogy olyan helyről töltöd fel a videót, ahol sokkal gyorsabb a feltöltési sebesség az internetnek...

Én pár éve egy 2 gigás videót töltöttem fel két napig... Az iskolából mindössze 10 perc lett volna az egész...

2017. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem 4-5GB-ra le lehetne vinni, az se mindegy mivel csinálod, milyen kodekkel stb de tudod te is.

Én ezt használom: [link] verz.4.0.0.0

2017. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!
2017. ápr. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!