Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailről válaszolnák freemail-...

Gmailről válaszolnák freemail-es levélre, de hibaüzenetet dob ki. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet egy freemail-es címről, rá kb. negyed órára válaszolni akartam rá, de a lent olvasható hibaüzenetet dobta vissza. Próbáltam még vagy kétszer de ugyanez.

Csináltam végül egy freemail-es címet, levelet akartam küldeni a címre, ahonnan érkezett az első levél, de onnan is ugyanazt az üzenetet kaptam vissza. Mi lehet szerintetek a gond? Hogyan vehetem fel a kapcsolatot az illetővel?


A hibaüzenet:


<MAILER-DAEMON@fmfwd00.freemail.hu>


This is the mail system at host fmfwd00.freemail.hu.


I'm sorry to have to inform you that your message could not

be delivered to one or more recipients. It's attached below.


For further assistance, please send mail to postmaster.


If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.


The mail system


<benguci@citromail.hu>: host server102.citromail.hu[91.83.45.102] said: 550

5.1.1 sorry, no mailbox here by that name / Sajnaljuk! A cimzett

ismeretlen, a level nem tovabbithato! (server09.citromail.hu) (in reply to

RCPT TO command)


Final-Recipient: rfc822; benguci@citromail.hu

Original-Recipient: rfc822;benguci@citromail.hu

Action: failed

Status: 5.1.1

Remote-MTA: dns; server102.citromail.hu

Diagnostic-Code: smtp; 550 5.1.1 sorry, no mailbox here by that name /

Sajnaljuk! A cimzett ismeretlen, a level nem tovabbithato!

(server09.citromail.hu)



2017. ápr. 19. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég érthetően leírja: "A címzett ismeretlen", majd angolul hogy nincs ilyen cím. Tehát miután elküldte a levelet, törölte is a profilját, és a rendszer nem talál ilyen címet az adatbázisban ezért visszadobja a hibaüzenetet.
2017. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott eszembe, csak nem értem a logikáját. Egy fórumos bejegyzésem miatt írt üzenetet, egy fényképezőgépet szeretnék venni. Azt írta a levélben, hogy neki van egy olyan modell, ami engem érdekel, és kérdezte hol tudnám átvenni. Rá negyed órára pedig már nem tudtam neki válaszolni. Elég érdekes
2017. ápr. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!