Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonságos a Mega. Nz?

AaronDPP kérdése:

Biztonságos a Mega. Nz?

Figyelt kérdés
Torrentről letöltött játékokat szeretnék rajta tárolni, hosszú távon. A kérdésem az lenne, hogy nem törlik le az oldalról, jogsértésért, vagy hasonló indokokból?:s

2017. ápr. 19. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye, inkább nem - azaz nem fog történni semmi. Bár elég feleslegesnek tűnik, évekig le lehet tölteni a játékokat torrentről ha újra kedved van kijátszani, és a játékok 99%-át általában egynél többször nem viszed végig.
2017. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
+kérdés: Ha több felhasználót hozok létre, nem bannolnak vagy tiltanak?
2017. ápr. 19. 18:42
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. ápr. 19. 18:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, egyébként azért akarom elraktározni a játékokat, mert nyár körül veszek új számítógépet és szeretném a játékokat full grafikán is kijátszani.
2017. ápr. 19. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:

IP alapján is azonosít a rendszer, nem tudod az adatforgalmi korlátot kijátszani több profillal (mind összeadódik).

A játékok amúgy elég jól tartják magukat. GTA San Andreas 13 éves játék de mindig több száz seeder van rá. A többi sem hal el olyan gyorsan, mindig lesz rá kereslet és azért életben tartják. Én feleslegesnek tartom letölteni majd feltölteni, mert fél év múlva is ugyanúgy fent lesz a neten.

2017. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2017. ápr. 19. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Én meg filmeket és zenéket tárolnák, ezeket a tárhelyeket néztem ki.

Érdekel minden ezekről a tárhelyekről nem törlik e le? Yahoo Mail-re hogy tudok feltölteni? mert nem találom a feltöltést.



- Google Drive 15GB

- Onedrive 5GB

- Hubic 25GB

- Mega 50GB

- Degoo 100GB

- Yahoo Mail 1TB

- Sharechat Korlátlan

- Mymusi Korlátlan

2017. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A torrentes alkalmazásokkal és játékokkal nem akkor van baj, ha egyénileg használod fel, hanem ha eladod, árusítod stb. tehát bármilyen tárolófelületen tárolhatod, csak ne áruldd!
2017. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7es vagyok.


Nekem azt mondták gyakorin is, hogy előbb utobb letörlik és inkább tároljam itthon HDD-n.


Szerinted igazuk van?

2017. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Privátra is azt mondták hogy letörlik.
2017. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!