Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több fájlt tartalmazó torrente...

Több fájlt tartalmazó torrentet ki el lehet újra indítani?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul, hogy mondjuk letöltöm egy sorozat torrent fájlját, de először csak az elsőt részt szeretném letölteni és azt pipálom be. Később viszont lehet, hogy szeretném a többit is. Ilyenkor azt mondja a torrent kliens, hogy már be van töltve és nem tudom újra indítani. Két kérdés:


Egyrészt a kliensben meg lehet-e oldani, hogy mégis kiegészítsem a pipákat, és letöltse a többi részt is.


Másrészt, ha például törlöm a kliensben és újratöltöm az egy megoldás, de ezesetben az ncore a kötelezettséget hogy kalkulálja? Felismeri és tudom folytatni? Egynek veszi? A régi seed-et beleszámolja, avgy újrakezdi?



2017. ápr. 27. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Alul a fájl fülnél a prioritást feljebb veszed, ennyi, nem kell megint betölteni hisz már be van ahogy írod is.


Igen felismeri és folytatja meg beleszámolja, ezt csak egyszerű kliens leállításnak veszi.

A saját kliensedbe nem lesz az arány jól elszámolva csak az ncornál.

2017. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem érted, nem tudom elindítani

hogyan indítsam el azokat, amiket legelöször nem pipáltam be?

prioritásnak ehhez semmi köze, nem is jutok el a pipálási részig, ha már be van töltve és én a torrent fájlt meg akarom nyitni a kliens programmal

2017. ápr. 28. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Első jól mondja, csak te nem érted. A klinsben alul kattints a Fájlok fülre, jelöld ki azt a fájlt, amit el akarsz indítani, kattints rá a jobb gombbal, a Prioritás menüpontban válaszd ki a Magas-t és el fogja indítani.
2017. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!