Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a googlet?

Figyelt kérdés

Néhány napja módosult a kezdőlap google.com-ról "launchpage.org"ra. A módosítás nem csak a google chrome-ot érinti, hanem az összes többi telepített böngészőt. a microsoft böngészőkben is ez az oldal fogad :(

Mivel lehet visszarakni a googlet a chrome-ba, a binget a microsoft edge-be és az explorer-be?


Leírnátok lépésről-lépésre, mert nem túlságosan értek hozzá sajnos.


35/F



2017. ápr. 29. 10:04
 1/8 A kérdező kommentje:
A gépen windows10 64 bites változata fut
2017. ápr. 29. 10:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Maybe beállítás kezdő oldal?
2017. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első körben a vírustól kéne megszabadulni, mert amíg nem teszed, addig hiába állítod vissza, ő megint át fogja állítani.
2017. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet megszabadulni a vírustól? Semmilyen gyanús program nincs a gépen
2017. ápr. 29. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Aktuális böngészőben Eszközök / beállítások és keress olyat, hogy kezdőlap, ott tudod beírni mi legyen az.


Esetleg telepítettél néhány napja valamit a gépre amivel egyudejűleg feltelepült valami más is pl toolbar, vagy csak bennvolt hagyva egy pipa, hogy " legyen a kezdőlapom a launchakármi". Mert ilyenektől szokott változni, hogy csak next next next.

2017. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a böngésző beállításain belül át tudod állitani de ha egy vírus miatt állitódott át akkor ez mindig visszafog jönni egészen addig amég meg nem szabadulsz a vírustól. Ezt egy vírusirtó programmal lehet megtenni ami alapból szokott lenni a gépeken. Ha nem sikerül akkor próbáld meg a böngésző váltást pl töltsd le a comodo dragont ami egy google chrome alapú böngésző. Nekem is ez a probléma volt és van is de a comodo letöltese után elfelejtettem a régi bongészőket es a comodot mar nem támadta meg a vírus.
2017. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mennyire megbízható a(z) "Malwarebytes Anti-Malware" nevezetű program?

Csak azért kérdezem, mert olvastam valamikor, hogy vannak fake vírusirtó programok is, amik nem hogy törlik a vírust, hanem még többet hoznak magukkal.


Ja, kedden telepítettem egy játékot, és lehet azzal jött a vírus is. A játékot már töröltem ma reggel, már végigvittem.

2017. ápr. 29. 20:52
 8/8 pptomi válasza:
Malwarebytes Anti-Malware megbízható, elég jó kis progi.
2017. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!