Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet valakit korlátozn...

Marokmarcsi kérdése:

Hogyan lehet valakit korlátozni Facebookon az ismereősök láthatóságát?

Figyelt kérdés
Apám is úgy korlátozta az ismerőseit, hogy azok látják a képeit, bejegyzéseit, de az ismerőseit nem. Én is csak azt akarom korlátozni, hogy pár személy ne lássa az ismerőseim, csak a bejegyzéseimet. Meg ha megoldható, akkor mondjuk lájkolni meg hozzászólni se tudjanak a dolgaimhoz, csak lássák (az ismerősök kivételével)

2017. máj. 2. 19:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Most nézem, elgépeltem a kérdést mobilról. Kötekedők jöhetnek...
2017. máj. 2. 20:07
 2/2 anonim válasza:

számítógépen az ismerősöket úgy lehet arra álítani, hogy csak te lásd, hogy:

- rámész az adatlapodra

- ismerősők

- kis ceruza ikon

- ki láthatja az ismerőseid listáját

- csak én

de a közös ismerősöket mindenképp látják és ezt a beállítást telefonon nem találtam


olyan csak a profilképnél lehetséges, hogy lássák a képet, de ne tudjanak rá reagálni max megosztani


és azt hiszem, ha ismerősök ismerősei láthatják a posztod és nem az ismerősöd az illető, akkor sem tudnak hozzászólni..


meg még olyan lehetőség van, hogy egy posztot csak az ismerőseid, kivéve bizonyos emberek ne lássák, de akkor ugy se nem reagálnak, se nem látják

2017. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!