Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jófogáson szabad pálinkát...

Jófogáson szabad pálinkát hirdetni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"A Weboldalon az alábbi dolgok, termékek, szolgáltatások hirdetése tiltott:

Alkohol, alkoholtartalmú italok;"


[link]


Válasz: Nem.


Vatera már más.

"5. Tiltott termékek és szolgáltatások

alkohol, kivéve minőségi, egyedi vagy különleges gyűjtői szeszes ital;"


Ha van 1 üveg házid, akkor azt szerintem eladhatod, de ha van 8 Fütyülősöd, akkor azt nem.


[link]

2017. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bár az egyedi itt lehet azt jelenti ebben az esetben, hogy egy 30 éves bontatlan bor. Az egyedi már azért. Szóval lehet a házi pálesz is tiltott. Hiába úgymond egyedi.
2017. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hirdesd meg azt majd szólnak, vagy nem. a házi pálesz mindenképp egyedi. ha pedig mást értenek az egyedi alatt, akkor fogalmazzanak érthetően.


ne fájjon mindenért a fejetek.

2017. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Keres egy adok veszek csoportot facebookon má ha van fb-d és ott elis adod hamarább és még a fejed sem kell hogy fájon! ;)
2017. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

sajnos nem vagyok facebook-on, illetve nem is sajnos


viszont nem nagyon értem, hogy az alkohol miért tiltott ezeken a helyeken


A Jófogást sem értem, a múltkor egy szexuális segédeszköszt akartam hirdetni, és levették, miközben meg mások tangákat árulhatnak.


Egyszer meg valami gyűjtői darabról a horogkeresztet kisatírozta valaki, mert egyébként nem tehette volna fel, ez miféle baromság?

2017. máj. 3. 11:15
 6/19 anonim ***** válasza:
te aztán fura cuccokal seftelsz, már megbocsáss :)
2017. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Phoney ***** válasza:
A házi vagy bérfőzetett pálinkát eladni, elajándékozni eleve törvénytelen, szóval a hirdetése sem szabályos. A NAV is előszeretettel az ilyenekre száll rá, egyrészt mert nekik ez a legkönnyebb kapás (keresniük sem kell, csak beállítják rá a google értesítést), másrészt pedig mert azzal, hogy nyilvánosan hirdetsz illegális árut, gyakorlatilag nyíltan kihívod a hatóságokat.
2017. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hirdesd meg itt, itt és most. a válaszolók is szeretik a házi pálinkát.
2017. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nagyon hamar nagyon sokba fog kerülni a pálinka árusítás ha a nav egyszer megtalál. utána meg vadászni fognak rád..
2017. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

mi a farncért tilos pár liter pálinkát eladni, amikor használt cuccokat pl. 600000 forintig adómentes, avgy valami hasonló összeg? én nem akarok ebből nagy üzeletet, legfeljebb 10 litert szeretnék eladni, szerintem ilyne kis mennyiségre nincs adó, vagy nem kéne legyen, ha egyébként más esetben ilyen összeghatárok vannak, amit fent emltítettem


és miért pont alkohol? alkoholtilalom van, vagy mi? meggylevel eladhatok?

2017. máj. 4. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!