Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem vonja le az amazon...

Miért nem vonja le az amazon a pénzt a kártyámról?

Figyelt kérdés
Most rendeltem először az amazoról és beírtam a nevet szállítási címet meg amit kellett a végén meg a bankkártya adataimat, sikerült is a rendelés de még mindig nem vonta a le a pénzt a kártyámról, ennek már fél órája, lehet rosszul írtam be a kártyaszámot? Mert más oldalról ha rendelek azonnal le is vonja,de itt valami nem jó.

2017. máj. 3. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaptál egy e-mailt arról, hogy rendeltél, akkor minden rendben. Még e-könyv vásárlás esetén is van, hogy csak 8-9 órával később vonja le tőlem a pénzt, de előfordul az is, hogy azonnal.

Múltkor fizikai könyvből az egyiknél azonnal levonta, a másiknál később.

Legkésőbb a postára adáskor úgyis levonják.

2017. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve bocs, e-mailt csak akkor szoktam kapni, ha levonta a zsozsót, kivéve a marketplace esetében, ott azonnal kaptam e-mailt, de még nem volt levonva. Mindenesetre az Account-odban megnézheted, hogy milyen rendeléseid vannak. E-könyveknél amíg nincs levonva, oda van írva, hogy pending pl.
2017. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!