Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő ha feltörik a...

Loncsar Vivien kérdése:

Mi a teendő ha feltörik a Facebookot és ellopják a meztelen képeket? 16L

Figyelt kérdés
Valaki belépett a Facebookomba és lementette 3 intim képemet amit a barátomnak küldtem privát üzenetben. Aztán csinált egy áll facebookot és kitette a 3 képet profil képnek is meg elküldte ismerőseimnek meg megosztotta az én üzenőfalamon amíg be volt lépve az én facembe Mit tanácsoltok mi ilyenkor a teendő?

2017. máj. 5. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Erre teljes neveddel kíírod ezt...

JAA hogy aha értem ... hogy ez a csajnak a neve :) gáz vagy tesó

2017. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ez az igazi nevem ezt csak úgy beírtam okoska....
2017. máj. 5. 17:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Eleg szanalmas vagy. 16 eves letedre ilyeneket csinalsz ? Az ilyenekre vigyazz, mert ha tenyleg igazat irsz es egy vadbarom megtalal...max 10 perc alatt a dark weben osszak szet a lakcimedet ;). Irsz a facebook supportnak, hogy egy barom vagy es toroljek azokat a kepeket. Viszont elore igazolnod kell magad. Utana torlik / kitiltanak a facebookrol mert a facebook az nem po*no oldal!. Vagyis blockolni fogjak a mostani profilodat. Ennyi. Csinalsz uj profilt es remelem egy kicsit okosabb leszel es nem csinalsz hulyeseget! Valtoztass jelszot, ha kell emailt is. Viszont ha letoltottel valamit akkor ne csodalkozz, hogy jelszo/csere utan is be tud lepni az illeto ;). Ujbol kell rakni a windows-t. Ha pedig lnk-n keresztul loptak el a jelszavad akkor csak sima email/jelszo csere ;)
2017. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor meg látszik mennyi eszed van ha most is kirakod a teljes neved
2017. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy 16 eves-tol mit varsz ? Ha ilyeneket csinal fb-on akkor meg ki tudja mit csinal...nm is erdekel. En ugy tudom, hogy facebook az nem po*no oldal, igaz mar 2 eve nem jarok fel...de akkor ezek szerint az lett belole.
2017. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolja ha privaton keresztul kuldi a kepet biztonsagban van. Nagyon teved a leanyzo...ha tudna miket lehet elerni ha tudunk-ezt azt. Es most itt nem egy youtube videora gondolok ahol bemutatja Pistike ezt, meg azt ,hogy kell igy csinald stb lepesekre gondolok.
2017. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Á... Még csak cicije sincs. :-D
2017. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%

"Mi a teendő ha feltörik a Facebookot és ellopják a meztelen képeket? "


Elgondolkodni azon, hogy egy 10-es skálán mennyire nem voltál eszednél. És tanulni belőle, hogy nem küldözgetsz magadról ilyen képeket, hacsak nem akarsz szembejönni magaddal. Még facebookról eltávolítod, az oké. De ha lemenette, abból annyi másolatot készít akár ő, akár akinek elküldte, amennyit csak akar. Belekezdhetsz egy szélmalomharcba az eltávolítással, de az kudarcra van ítélve. Az illető, aki csinálta, az nyilván büntetendő, de ettől még kanos kis fiúcskák és pedofil állatok fogják "nézegetni" a képedet.

2017. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
így jártál :D
2017. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű a megoldás, nem kell facebookra intim képeket tenni, még privátban sem kell átküldeni másnak, a visszaélések miatt. Ha picit előbb gondolkoztál volna akkor megelőzhetted volna ezeket, másfelől normális jelszót kell kitalálnod, nem kell sehol sem bejelentkezned és úgy hagynod. Látszik hogy felelőtlenül, önfejűen cselekedsz most legalább tanultál belőle.
2017. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!