Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a google cookie-s üzeneteket a megnyitott weboldalakon?

Figyelt kérdés
Állandóan megjelenik, amikor egy új oldalt nyitok meg. Mindig rá kell kattintani, hogy "értem". Teljesen felesleges, tisztában vagyok, voltam eddig is, hogy ez van. Nincs valami alkalmazás vagy plugin pl. Firefoxra, amivel a google sütis figyelmeztető üzeneteket ki lehet kapcsolni? Vagy bármi más lehetőség?
2017. máj. 6. 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy kikapcsolni, hogy ne jelenjenek meg. Esetleg megjelenhetne a böngésző felső sávjában egy kis jel, ha nagyon muszáj, hogy ez cookie-s oldal, az a kis jel nem zavar semmit ott a vasaló, pajzs és felkiáltójel meg könyvecske mellett, és a visszafele nyíl mellett.
2017. máj. 6. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Telepítsd az I don't care about cookies kiegészítőt, el fogja tüntetni őket:


[link]

2017. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, ez nagyon jó! Köszönöm!

Nem találtam eddig Ff kiegészítést.

2017. máj. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!