Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok valakit letiltani...

Hogyan tudok valakit letiltani a wifi-ről?

Figyelt kérdés

Megadtam egy barátomnak a wifi jelszavát, de az másnak is elmondta. És én nem akarom, hogy ő rajta legyen a wifin.

A jelszót megtudnám változtatni, de azt viszont tilos. Hogy tudom őt letiltani?

Cisco EPC3925 a wifi router.



2017. máj. 6. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Tilos?


MAC cím alapján lehet letiltani, de ahhoz tudni kell az eszközének MAC címét, ami akkor derül ki, ha felcsatlakozott a hálózatra. Más egyéb módon nem nagyon, legalábbis ÉN nem tudok másról, hátha valaki majd még ír ötletet.


Esetleg még az eszköz nevét lehetne megváltoztatni, és akkor nem fogja találni a mostani nevén az eszközt.


De amúgy hogy csatlakozna fel? Áll lent az utcán, vagy kint a kaputok előtt? Vagy bent tartózkodik a lakásban és úgy? Más egyéb módon nem nagyon tud felcsatlakozni.

2017. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kerdesbol itelve a router nem a tied, tehat szepen kerd meg azt, akie, hogy valtoztasson jelszot.
2017. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem wi free-ről beszélsz? Csak jelszó változtatás az út nyilván. Miért lenne tilos?
2017. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért tilos, mert a router nem az enyém. Ha az enyém lenne, akkor már rég más jelszót állítottam be volna.
2017. máj. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!