Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti mit gondoltok a Magyar...

Ti mit gondoltok a Magyar youtuberekről?

Figyelt kérdés
Szerintem a többségük valami iszonyat rossz.

2017. máj. 7. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogy ez igaz tetszőleges országra
2017. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha arra vagy kíváncsi, hogy a top magyar youtuberek miért nem olyan jók, mint az angolul beszélők, akkor erre nagyon egyszerű válasz van. Nem éri meg magyarul youtube-ozni.


Nem olyan nagy a célközönség, ezért nincs annyi bevételük, hogy megérje olyan sok pénzt és energiát belefektetni. Bár remélem, hogy ez a jövőben változni fog, még ma ez legtöbbnek csak hobbi.


Ami szintén nem segít, hogy rengetegen használnak adblock-ot Magyarországon, a youtube csatorna fehérlistára tételét viszont nagyon kevesen. Így nem támogatod a kedvenc alkotódat, hiába nézed meg az összes videóját, tőled nem lesz bevétele, így kevésbé éri meg neki ezzel komolyan foglalkozni.

2017. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Hülyeség, nem is nézek ilyen nyomorultakat, max Nasz Danit, őt bírom, a többi nagyképű, csak a lájkokra megy, pl Beri Márkó, az ő pofája is mindenhol ott van.
2017. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nevek? Kikre gondolsz?
2017. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sok magyar youtubert nézek, de egy párról van véleményem:


Justvidman: Szerintem a legjobb.


Dancsó: Túlértékelt, unalmas Nostalgia Critic utánzat. Az új videói pedig borzalmasak. A régiek jók, de az új videói kritikán aluliak.


Hollywoodi Hírügynökség (Szirmai Gergely): Jó fej, csípem.


Pingvinharcos vagy Sirius: Belenéztem már egy-két videojába, hogy lássam, miért hájpolják ennyire. A csávó szimpatikusnak tűnik, de a gameplay műfaj számomra a legunalmasabb videotípus. Így tulajdonképpen kijelenthetjük, hogy nem jön be.


Egyelőre ezeket ismerem úgy-ahogy, majd becsekkolok még egy-két emberkét, és róluk is kifejtem a véleményemet.

2017. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem csak a mainstream létezik.. :D

De ha mainstream akkor TheVR, Otherworld, Szirmai több csatoránán... Nem igazán lehet rájuk panaszkodni.

2017. dec. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!