Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok nekem szolgáltatót, és...

Tudtok nekem szolgáltatót, és tarifacsomagot ajánlani mobilnetre?

Figyelt kérdés
A mostani vodafone netemet nagyon szeretem, de nem tudom kihasználni teljesen, és olcsóbbat is szeretnék. Jelenleg 3500forintot fizetek 8giga adatforgalomhoz, ebből viszont csak havi 1gigát használok el, így eléggé felesleges a 8giga... Most ahogy nézem a vodafonenál már csak 4gigát adnak ugyanennyi pénzért, így az eléggé k*baszás lenne nekem újra hosszabbítani, még akkor is ha ez id bőven elég lenne. Szóval olyan netet szeretnék ami legalább 1giga adatforgalmat ad, és nem kerül többe mint havi 2000forint. Van ilyen? A vodafonenak viszont annyi hiányát észrevettem, hogy kissebb településeken, vidéken, határban hihetetlenül szar a térerő/ jel...

2017. máj. 7. 20:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!