Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Játék streamelésekor ~40-es...

Játék streamelésekor ~40-es ping mellett 2 percenként megszakad a net?

Figyelt kérdés

OBS-el, valamint nVidia Experience-en keresztül próbáltam eddig streamelni YT-ra, Twitch-re, és FB-ra. Mindhárom platformon ugyanaz a probléma. Elkezdek játszani, a ping teljesen rendben van, erre annyit veszek észre, hogy elmegy a net alkalmanként 5-10mp-re.


A bitrátát volt, hogy lenyomtam 500 kbps-ig, ugyanaz volt a helyzet, mint 2500 kbps-nál. A felbontást és az fps-t is variáltam, 1080@60, 1080@30, 720@60 és 720@30 480@30-al is ugyanaz volt a helyzet.


Egyszóval mindegy volt, hogy 1080p 60fps-el próbáltam, vagy 480p 30 fps-el.


Internet: UPC 120 Mbit le 10Mbit fel.

Speedtest.net szerint: 80Mbit le 10Mbit fel.


Valaki tapasztalt hasonlót? Esetleg routeren kellene valamit átállítani?



2017. máj. 8. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jobb minőségű routert.
2017. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel gyári UPC routerem van, ezért nem igazán megvalósítható..
2017. máj. 8. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Én telekomos vagyok, igaz, nálam az alap csomag van, mert nálunk ez a maximális, de nálam letöltés esetén megy el az internet, ezért lehetetlen letölteni. Remélem lesz válasz, mert engem érdekelne.
2017. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!