Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akad a flash player, már...

Akad a flash player, már mindent próbáltam, A neten nem tudok játszani, akad youtube, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Minden böngészőt kipróbáltam, minden netzabálót kikapcsoltam, 2.8ghz-es procim van, a netem jó, 2gb ramom, szal ennek elkéne vinnie, mert régebben tökéletesen ment. Nem tudom mi lehet a baj kérlek segítsetek
2010. máj. 15. 22:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy a procim haldoklik ?
2010. máj. 28. 14:19
 12/13 anonim válasza:

A Hiba a proci! Hiába 2.8-as (gondolom 1 magos)


A problem nálam ugyan ez, de ha a flash tartalmat nem böngészőben futtatod akkor semmi baj nem lesz.


Az én esetembe a gáz h a Stick Run nevű flash játékot akarom leszedni de sehol nem lehet!

2012. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Általában az elavult konfig az oka. vegyél erősebb gépet (legalább egy E6600-as procival) Amd esetén az am2-t felejtsd el végleg, de intelben is I5 ha lehet (i7 meg túlzás). - péntárca kérdése


Itt ahivatalos gépigény:


[link]


Minden követelménynek megfelel a géped? Processzor elég? Feltételezem a gyártó itt nem a butított processzorra gondol (celeron, amd '+').

2012. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!