Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha beakarok lépni egy facebook...

Ha beakarok lépni egy facebook fiókba, és rossz jelszót adok meg akkor az adott fióktulaj kap értesítést?

Figyelt kérdés
Már volt ezen a gépen belépve, és nem volt 3 próbálkozás.

2017. máj. 12. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a fióktól is függ. Melyik email címhez tartozik?
2017. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok ehhez, ha arra gondolsz hogy melyik fiókszolgáltatóhoz, akkor gmail.com
2017. máj. 12. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
És melyik felhasználó?
2017. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én akarok belépni egy másik felhasználói fiókba, ezen a gépen már volt bejelentkezve, tudtommal akkor kap értesítést, ha idegen eszközről akar valaki belépni, és erről a másik felhasználó akinek a fiókjába akarok, erről kap értesítést?
2017. máj. 12. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha be van neki jelölve, hogy kapjon értesítést minden belépésről, akkor kap. Ha nincs bejelölve, nem kap.
2017. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

abban az esetben nem kap, ha eltalálod a jelszót, és a böngésző már el van mentve a profilon, vagy akkor, ha ez az értesítés nincs bekapcsolva.


viszont, ha elrontod a jelszót, főleg többször is, akkor igen is kap róla értesítést, hogy valaki próbálkozott belépni többször, sikertelenül.

2017. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megfelelő beállítások esetén az első próbálkozás után kaphat SMS-értesítőt, és a biztonsági beállításokban megjelenik IP-cím (és becsült tartózkodási hely), böngésző, időpont, operációs rendszer szinten a próbálkozó.


Nem fogsz tudni belépni más profiljába a megfelelő adatok nélkül, kár a próbálkozásért. Nem egy béna biztonsági rendszer van a Facebook alatt, még csak próbálkozni sem fog engedni 2-3 alkalomnál többször.

2017. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy ha nem sikerult belepni elso alkalommal akkor kap-e ertesitest, tobbszor nem probaltam
2017. máj. 12. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!