Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha tiltottak youtube-ról, és...

Ha tiltottak youtube-ról, és egy másik csatornára feltöltöm ugyanazokat a videókat, amikkel előtte nem volt gond, akkor törölhetik azt is egyből?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 15:07
 1/8 anonim válasza:

Üdv.

Az attól függ,hogy miért tiltottak le/ki.

Ha a feltöltött tartalom miatt(szerzői jog védelem,sértő anyag...stb),akkor tuti,hogy onnan is törölnek. Viszont ha más szabálysértés miatt...pl kommentek miatt....akkor nincs gond.

2017. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szomorú vagyok!

közösségi irányelvek megsértése miatt amúgy


Pedig csak fürödtem egy kislánnyal egy medencében aki bikiniben volt.


Próbáltam fellebezni de nem sikerült. Több levelet is váltottam velük, de nem jött össze.


A most újra feltett videókat gondolom nem emberek ellenőrzik. Ha előtte jó volt akkor miért ellenőriznék újra a múltját hogy korábban ki tette fel?

Előző csatornámon volt 580 feliratkozó azt mind elvesztettem...

Meg akarom próbálni de félek azt is tiltják, és az úgy már nem lenne jó :D

2017. máj. 15. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg most már 10000 csatorna összmegtekintés után valódi emberek is ránéznek a csatornára hogy nehogy tartalmazzon olyan videókat amik sértik az irányelveket. Akkor döntik el azt is hogy monetizálhatók a csatornán lévő videók vagy nem - nem mintha ez lényeges volna mivel már szinte semmit nem fizet a youtube.
2017. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mert ugye ha tiltottak akkor nem is szabadna újra regisztrálnom elvileg.


Csak most ha pl valaki utánam feltölti azt a videót, és pl ismerik már hogy ezt látták, mert én is feltettem, így nem hinném hogy utána ellenőriznek, a videó előzményeinek, meg hogy ki és honnan töltötte fel korábban.


Több 10000 videó kerül fel naponta, szerintem nincs ilyenekre kapacitásuk. Ezt valami robot végzi nem??

2017. máj. 16. 01:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy algoritmus ellenőriz elsősorban de a google az idén nyilatkozta hogy a friss csatornákat 10000 megtekintés elérésekor ember is ellenőrzi de ezt főleg a reklámozás miatt mert 10000 alatt már nincs adsense pénz és felette se ha az ellenőrzés nem találja hirdetőbarátnak vagy jogtisztelőnek a csatornát. Ezek mellett a többi felhasználó is szokta jelenteni a videókat. Vagy olyat is ismerek hogy egy kiadócég időnként az ügyvédeivel kerestet rá a youtubeon cím alapján az általuk forgalmazott címekre és ha jogszerűtlenséget találnak akkor jelentik a youtubenak vagy be is perlik a csatorna tulajdonost ha az egész addig pénzt keresett az illegálisan felhasznált tartalmon.

Ezeket sokan nem tudják mert Magyarországon szinte semmi retorzió nem járt soha azért hogy ha valaki csak úgy letöltött vagy felhasznált olyan tartalmakat amihez nem lett volna joga.

Töltsd fel egy másik videómegosztóra. pl. Dailymotion. Már ott is szoktak keresgélni kiadócégek kalóztartalmak után de még mindig kevésbé ellenőrzött. Ha meg az adsense pénz miatt akarod a youtubeot akkor mondom már az a helyzet hogy egy fillért nem fogsz ezzel keresni úgyhogy mindegy hova töltöd fel.

2017. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Adsense miatt akarom jól látod.

Mindenképp akarok plusz bevételt a munkából keresett pénzemen kívül.


Korábbi csatornámon volt havi átlag 1000ft haszon, igaz nem sok, de ez átlagosan kb havi 50 hirdetésre kattintás volt, és a videóimon se volt túl sok nézettség, 1-2 ezer max.


Oké volt ahol 50ezer, meg 200ezer. Ahol a legtöbb néző volt az termelte havonta a legtöbbet.

Volt hogy előfordult hogy a videóim csak úgy random megjelent hogy nem minősül hirdetőbarátnak, és a zöld dollár jel citromsárga lett. Ellenőrzést kellett kérni, de ilyen esetben ha ellenőrzést kérek azonnal zöldre vált mindig. Ezeket mondjuk én úgy gondolom ember nézi.


Fosok hogyha feltöltöm újra, akkor azt is törlik. Hiába hogy nincs baj a videóval...

Mondjuk csak akkor törölhetik, ha utánanéznek az IP-m nek. Jó mondjuk ez nem igaz, mert a google megteheti azt is hogy ok nélkül töröl, indok nélkül. Vagyis nem tudom, mert itthon öcsém és apum is youtubeozik, de őket nem törölték. MAC cím közre játszhat.


Viszont kedvesek voltak, mert több levelet is váltottam velük, és elmagyarázták hogy mit miért nem szabad, és bármennyire is szeretném nem kaphatom vissza csatornámat.

2017. máj. 17. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni hogy milyen tartalmak voltak? Pl saját vlogok vagy ilyesmi?
2017. máj. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, egyéb videók, zenék, saját készítésű videók, de nem vlog
2017. máj. 18. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!