Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S. Hogy változtathatom...

S. O. S. Hogy változtathatom meg a WiFi Routerem jelszavát?

Figyelt kérdés

Routerm nem valami nagy dobás D-Link Go-RT-N300

Szinte mindenki tudja a wifi jelszavamat, és lopják a netemet. Nincs nagy gépem 3mag, a netem 12mega Z-net.

Egy filmet aligtudok végignézni mert mindig lopják a netem.

Neten keresgéltem meg csináltam a cmd ip-s részt beirtam az alapértelmezett átjárót de semmi nem jön, be csak kijelzi a bőngésző hogy idő túllépés.

Aki tud létszi segítsen!



#wifi #intenet számítástechnika
2017. máj. 15. 12:00
 1/3 Derwer ***** válasza:

Márpedig - ha épp az APra vagy csatlakozva -, akkor az alapértlemzett átjáród ő lesz, betudsz rá nézni webböngészővel. (Start-> CMD-> IPCONFIG)


Ha másképp nem megy, reseteld és állítsd be újra.

2017. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad?

[link]


Ha nem jó, akkor reseteld és akkor ezen biztosan eléred. Csak akkor mindent be kell állítanod újra.

2017. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15-30 másodpercig tartsd benyomja a reset gombot a routeren. Ha ez megvolt akkor a 192.168.1.1 (D-link alapértelmezz) címen eléred a bejelentkező felületet. Itt belépsz az admin;admin kombinációval és beállíthatsz bármit.
2017. máj. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!