Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon honnan tudják meg...

Instagramon honnan tudják meg hogy nézem a képeiket ha nem lájkolom és nem követem őket?

Figyelt kérdés

Van több ismerősöm akik mondjuk nem kedvelnek. Nézegetem a képeiket (szigorúan nem lájkolok) majd 1 napon belül vagy hamarabb privátra kapcsolnak vagy rosszabb esetben tiltanak is. Honnan tudják meg hogy megnéztem őket? Egyiket sem követem ismerősként!

Annyit tudok hogy iPhonja van a többségnek ezek közül. Amúgy annyira nem érdekel a dolog, nem számítanak nekem ezek az emberek de én is megnézném engem kik nézegetnek ha lehet valahogy.


2017. máj. 17. 11:08
 1/2 anonim válasza:
Biztos,hogy tiltanak?Nem lehet,hogy csak inaktiválták a fiókjukat?Nem hiszem,hogy az bárhol is látszana ki nézi a másik fiókját...
2017. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tiltanak, mert havernak elérhetöek ugyanúgy, nekem meg nem adja ki öket onnantól. Pedig jól írjuk be, egymás mellett a két telefon
2017. máj. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!