Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Viszkok Fruzsina mit csinál,...

Viszkok Fruzsina mit csinál, amiért ingyen utaztatják?

Figyelt kérdés
Ő egy ellenszenves blogger, aki telenyomja reklámokkal a videóit, de viszont utaztatják sokan ingyen. Miért teszik ezt? Milyen célból és hogyan? Ezt nagyon nem értem. Amikor rákérdeztem letiltott a kis pénzéhes, csak olyanoknak hajlandó visszaírni, aki még 10-12 éves és megkérdezi mit tegyen a szemére kb... vagy ha jó sok pénzt nyer rajta vagy szponzorálják...

2017. máj. 17. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

Majdnem minden ember pénzéhes. Ergo pénzt akar keresni. Ezért csinálják, amit csinálnak. A vlogger is pénzt akar keresni és a szponzora is. Nekem az a furcsa, hogy erre így rácsodálkoztál. A világ így működik. Érdek és pénz mozgatja.

Ez a Viszok Fruzsi nem az a csaj, aki parodizálja a többi vloggert és úgy köszön el, hogy nagy mosoly?

2017. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
52%
Az oké lenne ha szeretné amit csinál és ha már pénzt is kap akkor elfogadja... De már rég nem azért videózik meg posztol meg ilyenek, mert örömét leli benne, látszik rajta. Elfogad mindent, ami pénzt ad neki, reklámozza a coca colát, amit utál, egy csomó kozmetikai terméket dicsér, hogy mennyire bejött neki, aztán soha többet nem látjuk azt a dolgot, mert csak bekamuzta, ahogy kész lett a videó kidobta eladta barátnőjének adta vagy bedobta a szekrény mélyére... Egyébként nem is szép, vagyis akkor az, ha jól meg van csinálva a haja, sminkje, ruhája, de ha felkel az ágyból akkor 10/3 a kinézete. :D Amúgy én azt nem értem, hogy pl Kínába hogy jutott el, amit a Huaweinek köszönhet... mi köze a csatornájának a Huaweihez?? Még a LUSH-os utazást megértem, na de ezt?...
2017. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
23%
Regen birtam,jo cuccokat vett . De mar tulzas amit csinal.... tul oregaszonyos 😀 magas dereku farmer.... ranctalanito 😀
2017. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#12-es nem értem, miben más a Huawei, mint a Coca Cola. azért támogatják, hogy őket reklámozza. ha nekik elég annyi, hogy elmondják, h ők vitték Kínába, akkor ennyi is elég nekik, nem kell, hogy a termékeiket mutogassa közben. ha meg ezt is megtette, akkor meg ez volt az értelme. elvégre te is megjegyezted, hogy melyik cég vitte, eljutott hozzád az üzenetük. pont ennyit akartak elérni vele.
2017. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!