Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Opera automatikus frissítés...

Opera automatikus frissítés kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy az opera eléggé megváltozott az elmúlt napokban (frissült) és ez a számítógépemet nagyon lelassítja. Tegnap telepítettem nagynehezen a régebbi verziót amit használtam a frissítés előtt (azért volt sok idő mert folyamatosan az újat rakta fel). Ma reggel bekapcsolom a gépet és már megint ez az új Opera van rajta. Valahogyan ki kell kapcsolnom az automatikus frissítést, de sehogy nem találom ezeknél a verzióknál. Oké, hogy le van írva az Opera help-ben, de gondolom régi verziókhoz, mert nálam egyáltalán nem úgy van. Válaszaitokat előre is köszönöm!!!

#böngésző #frissítés #automatikus frissítés #opera #Opera automatikus #Új verzió.
2017. máj. 20. 10:06
 1/10 AntZ ***** válasza:
100%

Ez elég trükkös, de megoldható. Az autorun organizer-ben kell letiltani a

C:\Program Files (x86)\Opera\launcher.exe --scheduledautoupdate $(Arg0) -t, válaszd az eltávolítást.


[link]


[link]

2017. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ohh wooow, nagyon szépen köszönöm!!! :) Megmentettél sok-sok újratelepítéstől! :D
2017. máj. 20. 19:26
 3/10 AntZ ***** válasza:
Szívesen!
2017. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahh, sajnos nem segít... Ugyanúgy frissít mint eddig. Kilépek az operából, aztán vissza és ugyanúgy a legfrissebb verziót adja. :/
2017. máj. 21. 14:32
 5/10 AntZ ***** válasza:

Akkor töröld az autoupdate. exe-t:

[link]

2017. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen újra! Holnap mindenképpen kipróbálom és leírom, hogy sikerült e.
2017. máj. 21. 21:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Kétszer megcsináltam. Egyszerűen ez sem működik. Ez az Opera így nagyon nem korrekt...
2017. máj. 22. 08:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam, akkor is frissít.
2017. máj. 22. 08:46
 9/10 A kérdező kommentje:

Azthiszem sikerült! :D Mindent amit elküldtél egyszerre megcsináltam, plusz még ezt is: https://www.youtube.com/watch?v=mIjNLSff1VI

Plusz letöröltem a letöltésekből az opera többi verzióit, lehet az volt a baj. Köszönöm szépen a segítséged!! :)

2017. máj. 22. 08:52
 10/10 AntZ ***** válasza:
100%

Na, akkor én is tanultam megint valamit. :)

Szívesen!

2017. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!