Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aqua.hu -n miért ilyen olcsók...

Aqua.hu -n miért ilyen olcsók a termékek a gyártói hivatalos weboldalakkal összehasonlítva? Vélemények, tapasztalatok? *bővebben lent*

Figyelt kérdés

Csak hogy tiszta legyen a kép -> iPhone 7-esek után nézelődtem a neten, hogy hol mennyiért árulják, stb... A gyártói hivatalos weboldalon (apple.com/hu) az iPhone 7 32 GB (garanciával és tartozékokkal együtt) 255 990 Ft, ugyanez a koncepció az aqua.hu webáruházában: 209 900 Ft. Első kérdésem; hogy lehetséges ez, megéri ez az Aqua-nak, vagy esetleg hamis/lopott a termékük? Második kérdésem: Aqua-n nem találom, hogy a telefonhoz járna-e tartozék, egy szót sem írnak róla. Ezzel kapcsolatban tudna valaki segíteni?

Előre is köszönöm a válaszokat, csak komoly válaszokat várok, hisz a hamarost iPhone-t szeretnék vásárolni -

nem véletlenül nézelődtem.



2017. máj. 24. 21:03
1 2
 1/13 lali51 ***** válasza:
Használd az árukeresőt,van olcsóbban is.
2017. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg ezt, hogy még jobban meglepődj: [link] Én innen vettem egy Samsung Galaxy S6-ot.
2017. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves #2, felkeltetted az érdeklődésem, mi lehet az oka, hogy a MobilCorner (is) ilyen olcsó? Ugyanazok a kérdések vonatkozik őrájuk is, mint az Aqua-ra.

2017. máj. 24. 21:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a konkurencia miatt. Ha mondjuk 5 ezer Ft-tal olcsóbban adják a telefont, mint a többi webshop, akkor többet tudnak majd eladni, ergó nagyobb a bevétel. Az Apple meg gondolom azért adja ilyen drágán, mert még mindig van olyan, aki csak a hivatalos webshop-ból akar/mer rendelni, és azokból az emberekből akár 20-30%-ot is ki tudnak még préselni (mondjuk szinte minden mobil túl van árazva, de ebbe most ne menjünk bele). 2-es voltam.
2017. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hmmm, értelek #2. Az S6-tal voltak/vannak problémáid, fenntartásod volt mikor megtaláltad az oldalt (gondolom olcsóbb volt, mint más kártyafüggetlen telefont áruló oldalon). Tartozékok jártak hozzá, garancia hivatalos Samsung és teljes körű?
2017. máj. 24. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, meg vagyok velük elégedve. A szállítás gyors volt (GLS csomagpontra kértem), és egy ajándékkal is megleptek a csomagban: a telefonon kívül rendeltem egy szilikon tokot is, illetve egy 900 Ft-ot sima kijelzővédő fóliát is, de a csomagban egy kb 2-3000 Ft értékű üvegfólia volt a sima helyett. A dobozban megvolt minden tartozék, a garancialevél is ott volt. Összességében én ajánlom őket (egy rokonom is tőlük rendelt egy iPhone SE-t, az Apple matrica is benne volt a dobozban, tehát tényleg minden gyári tartozékot adnak).
2017. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na ez egy jó hír. Erősen gondolkozom. Köszönöm!
2017. máj. 24. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezek az olcsóbb webáruházak sokszor külföldről behozott modelleket árulnak, ami az Apple esetén egyébként nem probléma, mert világgaranciát adnak.

Csak annyira figyelj, hogy nehogy OEM kiszerelést vásárolj (tehát bontott, tartozékok nélküli kiszerelést), mert ilyenkor fordulhat elő, hogy akár lopott is lehet. Ha bontatlan, gyári csomagolásban árulják akkor nagy baj már nem lehet.

2017. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valóban, ebben igazad lehet #8. Ha külföldről behozott akkor az itthoni szolgáltatók SIM kártyájával lehet őket használni?
2017. máj. 24. 23:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szolgáltatótól lett vásárolva, akkor természetesen igen. A független modellek bármely ország, bármely szolgáltatójának kártyájával működik.
2017. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!