Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome inkognitó módban való...

Chrome inkognitó módban való indításakor miért nem jön be kezdőoldal?

Figyelt kérdés
Az Chrome.exe elérési útvonalába írtam be, hogy "--incognito" amivel alapértelmezetten lehet indítani inkognitó módban, viszont a kezdőoldal (a google amit korábban beállítottam) mostanában nem jön be, hanem egyből az új lappal indít. Pedig semmit nem állítottam át és hiába állítom be, hogy indításkor a google.com oldalt nyissa meg és a kezdőoldal legyen a google.hu csak a nagy fekete inkognitó ablak fogad, ami rohadt idegesítő. Hogyan lehetne normálisan beállítani?

2017. máj. 24. 21:58
 1/3 gnoomage ***** válasza:
76%
A kettő nem fér nagyon össze. Azért inkognitó mert a google fiókod elől is elrejti mit csinálsz, ahogy minden más programból is kilép. Ha inkognitó módban lépsz be a fiókodba valójában semmi értelme az egésznek.
2017. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alain Delon ***** válasza:
Mert az iknkognitó mód egy alapértelmezett beállításokkal indított lapot jelent. Ajánlom neked, hogy hozz létre másik felhasználót a böngészőben, és annak a beállításai megmaradnak. És a Firefoxban csináltam egy "other" példányt, ami függetlenül indul a deafult példánytól. A kettő párhuzamosan használható.
2017. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lol , végre sikerült :D

Csak ennyi az egész: "...\chrome.exe" -incognito -homepage "www.google.com"

Én meg még egy bővítményt is leszedtem hozzá.

2017. máj. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!