Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet tudni valahogy,...

Meg lehet tudni valahogy, hogy mikor törölt ki valaki facebook-on?

Figyelt kérdés
kitörölt valaki az ismerősei közül, tudom hogy van rá egy applikácó, viszont az a letöltése előtti időszakról nem ad információt, csak utána jelzi ha törölnek, miután le van töltve a telefonra. az lehetséges valahogy, hogy megtudjam mikor töröltek ki az ismerőseik közül?

2017. máj. 25. 21:27
 1/4 anonim válasza:
Remélem hogy nincs ilyen :O én viszonylag gyakran törlök emberkéket, kínos lenne ha tudnának róla.
2017. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van rá egy applikáció, illetve azt olvastam hogy már chrome kiegészítőben is létezik, hogy ha letöltöd, onnantól kezdve jelzi, hogy ki lett az ismerősöd és ki nem az ismerősöd már. csak én most töltöttem le, és engem az ez előtti része érdekelne hogy mikor töröltek ki
2017. máj. 25. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: akárhogy is szeretnéd, de nincs ilyen.

Chrome alatt, max. csak FB értesítés van, de azt, erre nem tudod használni.

2017. máj. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen volt ilyen böngésző add-on ami egy sávban kijelezte ha valaki törölt. Egyszerűen csak figyelni kell az ismerősök listáját, és amikor két ellenőrzés között különbség adódott akkor kiadta hogy ki tér el az előzőtől: ő törölt.


Úgy rémlik hogy a Social fixer volt, de már nem jelez mert megváltoztatták a Facebook kódját (vagy felhasználási feltételeit) hogy ne tudjon lekérni ilyen információt:


[link]

2017. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!