Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A ZTEF668 opt. Router wifije...

Andras P kérdése:

A ZTEF668 opt. Router wifije gyenge. Egy TL740 -el szeretném erősíteni wifi-wifi kapcsolaton keresztül, de azt hogy konfiguráljam, mert az IP-je ua. Mint a F668-nak (192.168.1.1)? Igy nem érem el a beállításait a 740-nek, a F668 jelentkezik be.

Figyelt kérdés

Majd a csatlakozás lenne a beállításhoz : F668 LAN ki)/ TL740 LAN(ki)?, vagy F668 LAN ( ki )/TL740 WAN?

Ez csak a beállításhoz kellene, mert utána wifi -- wifi lenne, és nem kábel. A TL740 erősítő routeren DHCP ki, csatorna, ssid megegyezik? A bejövő net direktbe megy a f668-ra üvegszálon, bontani nem lehet.



#ZTEF668
2017. máj. 28. 15:19
 1/2 A kérdező kommentje:
A fő router ip-je (192.168.1.1)változtatható? Nincs valami módon szoftveresen a routerhez linkelve?
2017. máj. 29. 13:02
 2/2 Godó Nándor válasza:
én egy oldalon találtam erre válasz az admin felh név user a jelszó digi nekem működik bár nekem csak azért kellett h letiltsam a wifit mert van saját routerem és a beépített wifi elromlott: ledobál minden ezközt, kicsi a hatókör és ha nagynehezen visszacsatlakozok 5 próbálkozásra 10 ből 9 alkalommal nincs net már ahogy behúszták nem a saját routeromat használtam mert volt meg mert már akkor sem működött
2017. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!